Designerskie meble dla każdego

Słysząc słowo „design” mamy przed oczami niezwykle stylowe wnętrza, urządzone przez najznamienitszych projektantów za niemałą sumę pieniędzy. Wydaje nam się, że takie coś pozostaje tylko w granicach naszych marzeń. Jednak designerskie meble wchodzą do naszych mieszkań coraz częściej i to w niezwykłym stylu!

Design i inspiracja

Wielu projektantów tworzy nowe projekty inspirując się przeszłymi dekadami, modą z danych lat oraz naturą. Ich projekty łączą w sobie funkcjonalność, piękno i wyjątkowość. Najczęściej żaden model się nie powtarza i kupując mebel od najlepszych projektantów mamy świadomość, że nigdzie indziej go nie zobaczymy. Daje to nam poczucie wyjątkowości i elitarności. Najwyższa jakość wykonania i najlepsze materiały są warte każdych pieniędzy.

Popularne sklepy z designerskimi meblami często tworzą meble inspirowane. Wzorują się one na wyjątkowych projektach tworząc swoją wersję, w znacznie większej liczbie. Tym sposobem mamy równie piękne, wyjątkowe meble, jednak nie są one pojedyncze. Cena jest niższa, a design wciąż zachowany.
Meble możemy kupić zarówno w salonach, jak i przez Internet. Wszystko zależy od nas samych.

Dobrze zaaranżuj swoje wnętrze

Nie wystarczy kupić mebla od projektanta i postawić go wśród reszty przedmiotów. Design to coś więcej niż tylko drogie przedmioty, to prawdziwa sztuka aranżacji. Każdy detal, kolor, dodatek muszą ze sobą współgrać. Począwszy od podłóg i ścian, kończąc na obrazkach i poduszkach. Nie wszystko musi kosztować tysiące złotych, wystarczy stworzyć dobre tło dla tego jednego elementu, który będzie stanowił duszę całego wnętrza.

Najczęściej w sklepach z designerskimi meblami spotkamy się z fotelami i stolikami. Są to najczęściej kupowane elementy wystroju wnętrz. Nic dziwnego, stanowią najczęściej kluczowy punkt salonu. A to właśnie ten pokój jest najczęściej odwiedzanym i spędza się w nim czas z resztą domowników. Chcemy czuć się w nim dobrze i swobodnie. Ładnie urządzone wnętrze z dbałością o detale wprowadzi każdego w wyśmienity nastrój
Designerskie meble to również oświetlenie. Projekty lamp i żyrandoli zapierają dech w piersiach! Nietuzinkowe dodatki i niespotykane wcześniej materiały łączą w sobie styl i piękno. To właśnie te dwa przymiotniki najlepiej oddają cały zamysł „designu”. Proste wnętrze z bogato zdobionym żyrandolem od razu stanie się wzorową aranżacją, która mogłaby znaleźć się w katalogu wnętrzarskim.

Designerskie meble wyrażają Ciebie

Wybór odpowiednich mebli to naprawdę trudne zadanie. Wiąże się z niemałymi kosztami oraz decyzją, która zaważy na całej koncepcji urządzenia pokoju. Dlatego warto zasięgnąć porady projektantów, którzy podpowiedzą, jak najlepiej zaprojektować nasz wymarzony dom. Mogą stworzyć wszystko sami lub jedynie podpowiedzieć, jak najlepiej połączyć ze sobą wszystko, o czym marzymy. Jeśli ufamy swojemu stylowi – nie ma na co czekać. Sami wybierzmy wszystko to, co idealnie wpasuje się w nasz gust. Tym samym pokażemy swoje wnętrze i stworzymy aranżację, w której będziemy czuć się swobodnie i komfortowo.

Redakcja DKHome