Karnisze drewniane w Twoim wnętrzu

Dla osób poszukujących eleganckich, dobrze wyglądających i funkcjonalnych karniszy, przygotowaliśmy specjalną ofertę na karnisze drewniane kwadratowe. Ten geometryczny kształt doskonale wpasowuje się do gustownych mieszkań, w których panuje porządek i dbałość o szczegóły. Kwadrat to odniesienie do symetrii i uporządkowania. Jest klasyczny, elegancki i prosty. Drewno od zarania dziejów było najpowszechniejszym i jednocześnie najbardziej funkcjonalnym materiałem wykorzystywanym w budownictwie. Nie zmieniło się to nawet w czasach, gdy mamy dostęp do syntetycznych zamienników. Drewno jest po prostu ponadczasowe i zawsze świetnie się prezentuje.

Karnisz drewniany kwadratowy

Karnisz drewniany kwadratowy został wykonany z najlepszej jakości twardego drewna, które nie ulega odkształceniom pod wpływem czynników zewnętrznych. Nie musisz obawiać się co się stanie w przypadku wystawienia na promienie słoneczne, a także zmiennych temperatur, jakie nieraz panują w mieszkaniach, zwłaszcza blisko okien, gdzie poprzez nieszczelności może dostawać się chłodne powietrze i wilgoć.

Kolorowe karnisze

Sprzedawane przez nas karnisze drewniane dostępne są w kilku wersjach kolorystycznych: brąz, czerń, czereśnia i czerwień, a ilość kolorów zależna jest od modelu. Karnisz może być jeszcze ciekawszy dzięki zastosowaniu różnych typów zakończeń: małych kwadratowych lub prostokątnych, metalowych nakładek. W naszej ofercie znajdziesz karnisze pojedyncze lub podwójne z dwoma drążkami, umożliwiającymi jednoczesne zawieszenie firanki i zasłony.

Karnisze drewniane kwadratowe sprzedawane są w dwóch wersjach, jako karnisz sufitowy lub karnisz ścienny w zależności od Twoich potrzeb i możliwości instalacji. W zestawie znajdują się wszystkie elementy niezbędne do samodzielnego montażu. Firanki przypina się za pomocą specjalnych uchwytów, zamontowanych na szynie karnisza. Uchwyty poruszają się lekko, pozwalając na bezgłośne zasuwanie i odsuwanie zasłon.

Redakcja DKHome