Jak zachwycić swoją imprezą urodzinową?

W dzisiejszych czasach ciężko zaskoczyć kogokolwiek, wymyślając atrakcje urodzinowe. Jednak od niedawna prawie już dorośli ludzie stawiają na bardziej wyszukane imprezy, często pod jakimś charakterystycznym hasłem z mnóstwem balonów na 18. Jednak większość osób dba o to, aby impreza była przede wszystkim elegancka i aby goście dobrze się na niej bawili.

Co króluje na imprezach osiemnastkowych?

Imprezy osiemnastkowe często zawierają dużą ilość dekoracji takich jak balony na 18, serpentyny. Wśród popularnych balonów są cyfry, korony czy inne drobiazgi, które tylko nadają imprezie elegancji. Tak naprawdę na rynku dostępna jest ogromna ilość balonów na 18. Dzieje się tak, ponieważ te imprezy nigdy nie wychodzą z mody, a jedynie robi się je coraz częściej. Balony na 18 dmuchane są najczęściej helem, który pozwala na dłuższe utrzymanie ich przy “życiu”. Dzięki temu, że są one nadmuchane helem, unoszą się w powietrzu i można je zaczepić na wstążkach. W ten sposób można otrzymać efektowną, ale prostą dekorację. W niektórych modelach balonów w środku znajdują się confetti, dzięki czemu podczas poruszania się balonów tworzą one efekt 3D. Co więcej, na balonach często można spotkać napisy.

Jak można wykorzystać balony na 18?

Jednym z najfajniejszych pomysłów odnośnie do wykorzystania balonów na 18 jest zrobienie z nich ścianki do zdjęć. Połączenie dwóch cyfr 1 i 8, do których można dodać różne elementy takie jak korony czy gwiazdki. Do tego wszystkiego dochodzi super napis Wszystkiego najlepszego albo Happy Birthday i mamy gotową ściankę na zdjęcia. Będą ona na pewno pamiątkowe oraz niezapomniane. Balony na 18 to również świetny sposób, aby oznaczyć niespodziankę na imprezie dla solenizanta. Ten element jest zawsze zjawiskowy, dzięki czemu obdarowana osoba na pewno będzie zaskoczona.

Jakie kolory są modne w tym roku?

Nie ważna jest moda podczas kupowania balonów na 18. Dlaczego? Ponieważ jest całkowicie zależne od osób, które daną imprezę organizują. Czasami jej ulubionym kolorem jest róż ze złotem, a czasami niebieski. Panowie za to preferują bardziej stonowane kolory. Jednak balony na 18 to nadal domena dziewczyn i to one lubią łączyć ze sobą różną kolorystykę. Najczęściej sprzedające się kolory w minionym roku to czerń ze srebrem, róż ze złotem, biel i złoto, niebieski z czernią.

Balony na 18 to must have każdej imprezy. W niektórych miastach działają nawet kurierzy balonowi, którzy za opłatą są w stanie dowieźć balony na imprezę w godzinę. Jest to świetna sprawa dla osób, które planują urządzić niespodziankę.

Redakcja DKHome