Krótka historia …

 

Firma DK Home powstała w 2013 roku w Pułtusku. Plan powstania firmy zrodził się błyskawicznie, gdy dwie energiczne osoby dysponującym bogatym doświadczeniem w sprzedaży oraz  niesamowitą kreatywnością, mnóstwem pomysłów i inspiracji połączyły swoje siły.

 

… dajemy z siebie jak najwięcej

 

   Przedmiotem naszej działalności jest sprzedaż karniszy, rolet a także artykułów dekoracyjnych. Równolegle zajmujemy się profesjonalnym projektowaniem wnętrz. Swoją działalność opieramy na partnerskiej współpracy z firmami na terenie całego kraju. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną produktów o zasięgu ogólnopolskim.

                W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór akcesoriów i dekoracji okien: karnisze metalowe, drewniane i drewno-metal, szyny sufitowe, rolety, firany i zasłony oraz inne akcesoria dekoracyjne.

                Olbrzymia konkurencja nie jest dla nas przeszkodą, ponieważ dostosowujemy naszą ofertę do aktualnych potrzeb klienta.

 

Klient jest dla nas najważniejszy…

 

                Dokonujemy największych starań aby każdy z naszych klientów mógł liczyć na indywidualną i  fachową pomoc z naszej strony przy wyborze asortymentu. Miło nam jest słuchać jak zadowolony Klient chwali pracowników. Cenne uwagi z Państwa strony są dla nas źródłem informacji, dzięki którym firma sprosta nawet największym wyzwaniom.

                W celu sprostania potrzebom Klientów stale dopasowujemy naszą ofertę do ich wymagań. Staramy się kreatywnie myśleć o potrzebach naszych Klientów oferując szeroki asortyment.

Zamówiony przez Państwa towar wysyłamy szybko i bezpiecznie przesyłką kurierską.

 

 

Zapraszamy Serdecznie!

 


  • Banery

    Banery

PayPal