Rozeta dekoracyjna

Pragnąc stworzyć w swoim domu wnętrza wyjątkowe, musimy zadbać o każdy szczegół. Istotnym elementem aranżacji stają się więc okna. To w jaki sposób zostaną udekorowane uzależni chociażby ile światła będzie wpadało do pomieszczeń. Jeśli wybierzemy zbyt ciężkie zasłony wnętrze może się optycznie zmniejszyć, natomiast jeśli będą zbyt krótkie, będzi...

Pragnąc stworzyć w swoim domu wnętrza wyjątkowe, musimy zadbać o każdy szczegół. Istotnym elementem aranżacji stają się więc okna. To w jaki sposób zostaną udekorowane uzależni chociażby ile światła będzie wpadało do pomieszczeń. Jeśli wybierzemy zbyt ciężkie zasłony wnętrze może się optycznie zmniejszyć, natomiast jeśli będą zbyt krótkie, będzie wyglądało niedbale. Warto zatem dużo uwagi zwrócić właśnie na ten etap dekoracji. Wybierając właściwą kompozycję zasłon i firan możemy z nawet niepozornego wnętrza stworzyć elegancki salon, w którym każdy będzie czuł się komfortowo.

Rozeta dekoracyjna

Wybór odpowiednich tkanin i wzorów jest oczywiście ważny, ale to jeszcze nie wszystko. Kiedy wydaje nam się, że całość jest gotowa, wciąż jeszcze pozostaje coś, co nie daje nam spokoju. Na koniec zasłony trzeba elegancko upiąć, co więcej, należy zrobić to w sposób praktyczny, by zasłanianie i odsłanianie okna, nie wiązało się z dużymi pokładami czasu i nerwów.

W tym miejscu biżuteria okienna daje nam całe mnóstwo propozycji, począwszy od najbardziej standardowych i elastycznych w postaci chwostów, kończąc na mocowanych na stale haków, kołków i rozet. Rozeta dekoracyjna chociażby, podobnie jak haczyki dekoracyjne, mocowana jest na stałe do ściany. Dzięki niej, mamy możliwość podwiązać zasłony, romantycznie opuszczając je przy górze okna. Możliwe jest stworzenie kompozycji, w której zasłony opadały będą po obu stronach okna lub po jednej jego części. Wszystko zależy od upodobań domowników oraz stylu w jakim wyposażone zostało mieszkanie. Bez wątpienia rozeta jest praktycznym i niezwykle dekoracyjnym elementem.  Prezentuje ona mnóstwo klasy i stylu, zakończona pięknym wzorem, w postaci kuli, kwiatu lub innego kształtu. To idealny przykład na to, że niepozorny szczegół może odmienić całe wnętrze, nadając mu prawdziwie eleganckiego blasku. I choć rzeczywiście jest to rozwiązanie mocowane na stałe, efekt jaki dzięki niemu uzyskamy jest warty rozważenia tego niewielkiego  kosztu. 

Więcej

Rozeta dekoracyjna Jest 3 produktów.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
  • Banery

    Banery

PayPal