Karnisze Drewniane 19mm

Prezentujemy bardzo eleganckie, funkcjonalne i designerskie karnisze drewniane o średnicy drążka 19 mm. Karnisze prezentują się doskonale w różnego rodzaju pomieszczeniach, zarówno w gospodarstwach domowych, jak i w biurach, czy lokalach. Pasują do uporządkowanego, minimalistycznego wystroju wnętrz, gdzie wszystko ma swoje miejsce, a każda ozdob...

Prezentujemy bardzo eleganckie, funkcjonalne i designerskie karnisze drewniane o średnicy drążka 19 mm. Karnisze prezentują się doskonale w różnego rodzaju pomieszczeniach, zarówno w gospodarstwach domowych, jak i w biurach, czy lokalach. Pasują do uporządkowanego, minimalistycznego wystroju wnętrz, gdzie wszystko ma swoje miejsce, a każda ozdoba nie jest jedynie niepotrzebnym gadżetem, a funkcjonalnym dodatkiem, urozmaicającym przestrzeń mieszkalną.

 

Karnisze drewniane w zależności od modelu dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych: biel, czerń, cappuccino, brąz, czereśnia oraz w wersji pojedynczej lub podwójnej. Szeroki wybór potęguje możliwość dobrania karnisza z taką końcówką, która będzie najodpowiedniejsza do dopełnienia wystroju. Może to być prosty metalowy walec lub coś bardziej finezyjnego z wyciętymi wzorami w metalowych zakończeniach. Karnisz posiada elementy drewniane w postaci gładkich, lakierowanych drążków oraz elementy metalowe – uchwyty do montażu, łączniki i kółka z żabkami. Połączenie drewna i metalowych części świetnie się sprawdza i sprawia, że karnisz wygląda bardzo elegancko.

 

Mocowanie karnisza może odbywać się na dwa sposoby w zależności od wybranego modelu. Karnisz ścienny montuje się za pomocą śrub do ściany, natomiast karnisz sufitowy może zostać podwieszony na suficie. W obu przypadkach ważne jest, aby powierzchnia umożliwiała trwałe mocowanie za pomocą wkrętów, jeśli zajdzie taka konieczność należy wykonywać to przy pomocy kołków rozporowych. Zestaw zawiera wszystkie elementy potrzebne do samodzielnego złożenia i zamontowania karnisza. W opakowaniu, oprócz drążków i elementów montażowych znajdują się również żabki na metalowych kółkach, umożliwiające bezgłośne zasuwanie i odsuwanie firanek.

 

Tego rodzaju karnisz drewniany ścienny lub sufitowy to świetny wybór do gustownych pomieszczeń. Łączy w sobie styl i funkcjonalność w niespotykany dotąd sposób. Polecamy zwłaszcza do nowoczesnych mieszkań i biur, gdzie każdy element wystroju jest dokładnie przemyślany i wspólnie tworzą spójną aranżację.

Więcej

Karnisze Drewniane 19mm Jest 8 produktów.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
  • Banery

    Banery

PayPal