Karnisze Drewniane Kwadratowe 25/25mm

Dla osób poszukujących eleganckich, dobrze wyglądających i funkcjonalnych karniszy, przygotowaliśmy specjalną ofertę na karnisze drewniane kwadratowe. Ten geometryczny kształt doskonale wpasowuje się do gustownych mieszkań, w których panuje porządek i dbałość o szczegóły. Kwadrat to odniesienie do symetrii i uporządkowania. Jest klasyczny, elega...

Dla osób poszukujących eleganckich, dobrze wyglądających i funkcjonalnych karniszy, przygotowaliśmy specjalną ofertę na karnisze drewniane kwadratowe. Ten geometryczny kształt doskonale wpasowuje się do gustownych mieszkań, w których panuje porządek i dbałość o szczegóły. Kwadrat to odniesienie do symetrii i uporządkowania. Jest klasyczny, elegancki i prosty. Drewno od zarania dziejów było najpowszechniejszym i jednocześnie najbardziej funkcjonalnym materiałem wykorzystywanym w budownictwie. Nie zmieniło się to nawet w czasach, gdy mamy dostęp do syntetycznych zamienników. Drewno jest po prostu ponadczasowe i zawsze świetnie się prezentuje.

 

Karnisz drewniany kwadratowy został wykonany z najlepszej jakości twardego drewna, które nie ulega odkształceniom pod wpływem czynników zewnętrznych. Nie musisz obawiać się co się stanie w przypadku wystawienia na promienie słoneczne, a także zmiennych temperatur, jakie nieraz panują w mieszkaniach, zwłaszcza blisko okien, gdzie poprzez nieszczelności może dostawać się chłodne powietrze i wilgoć.

 

Sprzedawane przez nas karnisze drewniane dostępne są w kilku wersjach kolorystycznych: brąz, czerń, czereśnia i czerwień, a ilość kolorów zależna jest od modelu. Karnisz może być jeszcze ciekawszy dzięki zastosowaniu różnych typów zakończeń: małych kwadratowych lub prostokątnych, metalowych nakładek. W naszej ofercie znajdziesz karnisze pojedyncze lub podwójne z dwoma drążkami, umożliwiającymi jednoczesne zawieszenie firanki i zasłony.

 

Karnisze drewniane kwadratowe sprzedawane są w dwóch wersjach, jako karnisz sufitowy lub karnisz ścienny w zależności od Twoich potrzeb i możliwości instalacji. W zestawie znajdują się wszystkie elementy niezbędne do samodzielnego montażu. Firanki przypina się za pomocą specjalnych uchwytów, zamontowanych na szynie karnisza. Uchwyty poruszają się lekko, pozwalając na bezgłośne zasuwanie i odsuwanie zasłon.

 

Ten produkt, niezależnie czy będzie to wersja karnisza sufitowego, czy karnisza ściennego zawsze świetnie się prezentuje, zwłaszcza w mieszkaniach o uporządkowanym wystroju i indywidualnym stylu. Duża ilość modeli do wyboru sprawia, że z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie. 

Więcej

Karnisze Drewniane Kwadratowe 25/25mm Jest 4 produktów.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
  • Banery

    Banery

PayPal