Karnisze Metalowe 20mm

Jeśli poszukujesz gustownego i trwałego karnisza, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. W tej kategorii znajdziesz karnisze metalowe o Ø 20 mm, doskonale nadające się do sypialni, salonu, biura, czy restauracji. Dzięki dużej średnicy drążka, karnisz jest bardzo wytrzymały. Świetnie komponuje się zarówno z delikatnymi, zwiewnymi firankami, ...

Jeśli poszukujesz gustownego i trwałego karnisza, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. W tej kategorii znajdziesz karnisze metalowe o Ø 20 mm, doskonale nadające się do sypialni, salonu, biura, czy restauracji. Dzięki dużej średnicy drążka, karnisz jest bardzo wytrzymały. Świetnie komponuje się zarówno z delikatnymi, zwiewnymi firankami, jak i cięższymi zasłonami. Oferujemy bardzo szeroki wybór karniszy metalowych ściennych oraz sufitowych. Każdy model możesz zamówić w wersji pojedynczej albo podwójnej z dwoma drążkami na zawieszenie jednocześnie zasłony i firanki.

 

Poszczególne modele prezentują indywidualny styl, a mnogość kolorów i wykończeń sprawia, że z pewnością znajdziesz tutaj coś dla siebie. Karnisze metalowe dostępne są nawet w dziesięciu wersjach kolorystycznych takich jak: mosiądz, tytan, stal, biel, czerń, czerwień, a także połączenia tych barw. Ilość wersji zależna jest od modelu. To sprawia, że wybór jest naprawdę ogromny. Dodatkowo karnisz jest wzbogacony o jedno z kilku rodzajów zakończeń – od klasycznych prostych, poprzez kuliste, stożkowate, czy walcowate, aż po całkowicie fantazyjne zakończenia w kształcie spirali lub liści.

 

Sprzedawane przez nas karnisze są wykonane z wysokiej jakości materiałów, odpornych na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowym atutem jest łatwość samodzielnego montażu. W zestawie znajdują się wszystkie elementy potrzebne do zamocowania karnisza sufitowego i karnisza ściennego. Montaż powinien zostać przeprowadzony na powierzchni z materiałów umożliwiających trwałe przymocowanie konstrukcji, w razie potrzeby należy użyć kołków rozporowych.

 

W zestawie znajdują się również żabki na cichobieżnych kółkach, umożliwiające łatwe zamocowanie materiału. Kółka przesuwają się po drążku niemal bezgłośnie i bardzo lekko, co zwiększa komfort użytkowania. Karnisze metalowe to doskonały wybór do każdego domu, gdzie liczy się nie tylko funkcjonalność przedmiotów, ale również ich nieszablonowy design. To jednocześnie element użytkowy i dekoracyjny.

 

Więcej

Karnisze Metalowe 20mm Jest 32 produktów.

Pokazuje 1 - 32 z 32 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 32 elementów
  • Banery

    Banery

PayPal