Karnisze Metalowe 19mm

Dla zwolenników gustownych, a jednocześnie uniwersalnych rozwiązań w zakresie aranżacji wnętrz, przygotowaliśmy bogaty wybór metalowych karniszy. W naszej rozbudowanej ofercie z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Karnisze metalowe o średnicy 19 mm doskonale sprawdzą się w sypialni, pokoju dziennym, pokoju gościnnym, a także biurach. To wyb...

Dla zwolenników gustownych, a jednocześnie uniwersalnych rozwiązań w zakresie aranżacji wnętrz, przygotowaliśmy bogaty wybór metalowych karniszy. W naszej rozbudowanej ofercie z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Karnisze metalowe o średnicy 19 mm doskonale sprawdzą się w sypialni, pokoju dziennym, pokoju gościnnym, a także biurach. To wybór pośredni pomiędzy najmniejszą średnicą a większymi i masywniejszymi modelami. Z łatwością utrzymają nie tylko lekkie tkaniny, ale również te nieco cięższe zasłony. Przedstawione tutaj karnisze występują w wersji pojedynczej oraz podwójnej i mają możliwość montażu ściennego lub sufitowego, w zależności od indywidualnych potrzeb i warunków mieszkaniowych.

 

Każdy model prezentuje indywidualny styl, ale wszystkie łączy uniwersalność. Doskonale sprawdzą się zarówno w mieszkaniach prywatnych, jak i w biurach czy lokalach. Ponadto ogromna mnogość wyboru, umożliwia dobranie takiego karnisza, by jak najlepiej oddawał charakter miejsca. W ofercie posiadamy karnisze metalowe matowe i polerowane, z materiału w różnej kolorystyce: od chromowanych, aż po modele w kolorze miedzianym czy czarnym. Dodatkowo oferujemy szeroki wybór zakończeń: podłużne, ukośne, walcowate, w kształcie kuli, stożka, a nawet tak fantazyjne, jak w kształcie spirali, liści czy kwiatów.

 

Karnisze metalowe wyróżnia nie tylko ich piękny wygląd, ale również łatwość w montażu. W zależności od potrzeb możesz wybrać karnisze ścienne lub karnisze sufitowe. Mocowanie odbywa się poprzez przykręcenie instalacji do powierzchni nad oknem. Jest łatwe i intuicyjne, a zestaw zawiera wszystkie elementy potrzebne do prawidłowego przymocowania sprzętu. Wszystkie modele zostały wyposażone w system cichobieżnych kółeczek z żabkami, ułatwiającymi wieszanie i zdejmowanie zasłony. Zaletą karniszy metalowych jest również to, że są trwałe, nie rdzewieją i łatwo się je czyści zwykłą wilgotną ściereczką. Nie trzeba używać do tego celu specjalistycznych środków myjących.

 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i życzymy udanych zakupów. 

Więcej

Karnisze Metalowe 19mm Jest 87 produktów.

Pokazuje 1 - 87 z 87 elementów
Pokazuje 1 - 87 z 87 elementów
  • Banery

    Banery

PayPal