Filtr produktów

Karnisze Metalowe 16mm

Metalowy karnisz to uniwersalne i eleganckie rozwiązanie do każdego domu, bez względu na jego wystrój. Te karnisze po prostu świetnie komponują się z każdą aranżacją i właśnie dlatego są takie popularne. Mnogość modeli i możliwości aranżacji sprawia, że można je dopasować absolutnie do każdego wnętrza tak, że będą wspaniałą ozdobą okienną, a nie...

Metalowy karnisz to uniwersalne i eleganckie rozwiązanie do każdego domu, bez względu na jego wystrój. Te karnisze po prostu świetnie komponują się z każdą aranżacją i właśnie dlatego są takie popularne. Mnogość modeli i możliwości aranżacji sprawia, że można je dopasować absolutnie do każdego wnętrza tak, że będą wspaniałą ozdobą okienną, a nie wyłącznie elementem użytkowym.

 

W tej kategorii znajdziesz szeroki wybór karniszy metalowych, z możliwością montażu ściennego i sufitowego. Karnisze o Ø 16 mm są najmniejszymi z dostępnych. Ich niewielka średnica powoduje, że sprawiają wrażenie bardzo lekkich, będąc jednocześnie solidnymi. Nie zaburzają odbioru całości wystroju i nadają się przede wszystkim do wieszania zwiewnych tkanin, chociaż utrzymają oczywiście każdy rodzaj materiału.

 

Do wyboru masz karnisze ścienne karnisze sufitowe, pojedyncze oraz podwójne w różnej kolorystyce. Dla lepszego efektu modele zostały ozdobione różnego rodzaju wykończeniami, nadającymi im indywidualnego charakteru. I tak na przykład zakończenie Bolando w kształcie obłego, zaokrąglonego stożka nadaje drapieżnego pazura wystrojowi. Jego przeciwieństwem są karnisze Patti z kulistą końcówką lub Cylinder z walcowatym wykończeniem. Możliwości wyboru jest jeszcze więcej, a każde zakończenie również dostępne jest w kilku wersjach.

 

Na uwagę zasługuje również łatwość montażu. Karnisze ścienne bez problemu samodzielnie zainstalujesz do dowolnego rodzaju ściany, przy pomocy wkrętów. Jeśli nie ma możliwości montażu na ścianie, w naszej ofercie znajdziesz również karnisze sufitowe – równie eleganckie i proste w instalacji.

 

Karnisze metalowe 16 mm posiadają w zestawie cichobieżne kółka z żabkami do przypinania zasłon. To proste i funkcjonalne rozwiązanie, dzięki któremu nie musisz męczyć się ze żmudnym zakładaniem i zdejmowaniem firanek. Ponadto wszystkie elementy wykonane zostały z odpornych, nierdzewnych materiałów, są łatwe w czyszczeniu i nie wykazują właściwości elektrostatycznych, a więc nie przyciągają kurzu. To wszystko sprawia, że karnisze metalowe są uniwersalnym i bardzo gustownym rozwiązaniem do każdego domu. 

Więcej

Karnisze Metalowe 16mm Jest 14 produktów.

Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów
  • Banery

    Banery

PayPal