PASKI DEKORACYJNE

Paski dekoracyjne od DKHome

Paski dekoracyjne to idealne rozwiązanie dla tych, którym znudziły się klasyczne wersje firan i zasłon. Jest to produkt niezwykle uniwersalny o bardzo wielu zaletach. Połączenie paska materiału wykonanego z satyny oraz luźno wiszących sznureczków o jednolitym lub zróżnicowanym odcieniu tej samej barwy daje ostatecznie...

Paski dekoracyjne od DKHome

Paski dekoracyjne to idealne rozwiązanie dla tych, którym znudziły się klasyczne wersje firan i zasłon. Jest to produkt niezwykle uniwersalny o bardzo wielu zaletach. Połączenie paska materiału wykonanego z satyny oraz luźno wiszących sznureczków o jednolitym lub zróżnicowanym odcieniu tej samej barwy daje ostatecznie niezwykle ciekawy i oryginalny efekt, przez co produkt ten stać się może prawdziwą ozdobą różnorodnych wnętrz. Paski dekoracyjne ze względu na swoją specyficzną budowę przepuszczają dużą ilość światła z zewnątrz do pomieszczenia. Aby cieszyć się taką interesującą dekoracją w oknie wystarczy wsunąć materiał na karnisz – paski dekoracyjne są więc niezwykle proste i wygodne w użytkowaniu.

Pasek dekoracyjny ma mnóstwo zastosowań i funkcji. Produkt ten jest idealną propozycją nawet dla tych najbardziej wymagających, ponieważ doskonale sprawdza się jako element oprawy okna w formie firanki, która występuje w komplecie z zasłoną. Paski dekoracyjne pełnić mogą również funkcję zasłony w połączeniu z roletą. Ponadto paski wykorzystuje się też do podziału pomieszczenia – subtelnie oddzielając dane części wnętrza, a także jako parawan, kotara, zasłona w drzwiach, czy nawet jako baldachim montowany nad łóżkiem. Jest więc bardzo wiele przykładów zastosowań pasków dekoracyjnych, które sprawdzą się w wielu miejscach i sytuacjach. To jak i gdzie zostanie użyty dany pasek dekoracyjny w konkretnym kolorze zależy ostatecznie od kreatywności samych domowników. Wykorzystując takie paski w nietypowy sposób można pozytywnie zaskoczyć każdego gościa i jednocześnie zrobić na nich duże wrażenie. Wybór pasków dekoracyjnych to idealny sposób na pokreślenie atrakcyjności własnego wnętrza i wyróżnienie się z tłumu nudnych, monotonnych aranżacji. 

W ofercie produkt ten występuje w bardzo wielu wersjach kolorystycznych przez co łatwo jest dopasować paski dekoracyjne do określonej barwy w danym wnętrzu. Do osób, które cenią elegancję i styl doskonale pasować będą paski jako połączenie wzorzystego topu i sznureczków, które wyglądają niezwykle stylowo.

Paski dekoracyjne są modne, efektowne oraz łatwe w montażu, dlatego ten typ ozdoby wnętrza zyskuje wśród Klientów coraz większą popularność. Wybierając ten produkt zyskać można nietypowy element idealnie uzupełniający każdą aranżację. Jest tak dlatego, że w tych niepozornych sznureczkach tkwi ogromny potencjał – wykorzystując paski dekoracyjne można stworzyć zarówno wnętrze nowoczesne, orientalne czy inne, nieco bardziej oryginalne. 

Więcej

PASKI DEKORACYJNE  Jest 1 produkt.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • Banery

    Banery

PayPal